Eesti Inimesegeneetika Ühingu aastakonverents toimub 19.-20. novembril Haapsalus

Head ühingu liikmed, kolleegid ja sõbrad!

Meil on suur rõõm teatada, et Eesti Inimesegeneetika Ühingu aastakonverents toimub 19.-20. novembril Haapsalus.
 
Sel aastal osalevad lektoritena Sander Pajusalu, Mario Plaas, Jana Jaal, Kristina Rull, Astrid Murumägi, Hannes Kollist, Rainis Venta, Jüri Allik, Jaan Aru, Jaan Olle Andressoo, Kai Kisand, Krista Fischer, Maido Remm ja Elin Org. Esinejate nimekiri on veelgi täienemas!
 
Traditsiooniliselt annab ühing aastakonverentsil üle ka elutööpreemia “Elutöö Geneetikuna”. Kes sel aastal tunnustuse osaliseks saab, selgub kohapeal.
EstSHG aastakonverentsi raames toimub noorteadlastele ja kraadiõppuritele suunatud teeside konkurss. Kõik teesid pannakse konverentsi eel ühingu liikmetele kättesaadavana veebikeskkonda. Konkursile esitatud töödest valib ühingu juhatus välja kuus tööd suulisteks ettekanneteks. Posterikonkursi kolme parima töö esimesed autorid saavad ühingu järgmisel aastakonverentsil osaleda  osavõtutasuta. 
Nii Tartust kui Tallinnast on osalejaile bussitransport Haapsallu ja tagasi. Haapsalus on eelbroneeritud hotellid Baltic Hotel Promenaadi, Spa hotell Laine, Kongo Hotell ja Päeva Villa.

Täpsem info registreerimisest lähiajal!

Eesti Inimesegeneetika Ühing koondab geneetika, genoomika, geenitehnoloogia ja nende siduserialade teadlasi, eksperte, ettevõtjaid, meedikuid, tudengeid jne. Iga-aastane ühingu konverents on selle kogukonna kõige olulisem teadusfoorum Eestis. Konverentsi aastatepikkune edu on tinginud selle laiapõhjaline kaasav programm ja eestikeelne formaat. Teretulnud on kõik, kel on geneetika valdkonnaga ametialane kokkupuude või lihtsalt huvi geneetika vastu.

 
Hakkame sättima!

Eesti InimeseGeneetika Ühing