Konverentsid

 

2021. aasta Eesti InimeseGeneetika Ühingu XXIII aastakonverents toimub hübriidvormis (kontaktkonverentsina Haapsalus Kaluri Klubihoones, kuid soovijaile ka Interneti vahendusel) 30.09.2021 - 01.10.2021.

Konverentsil esinevad Jana Jaal, Astrid Murumägi, Kersti Oselin, Jan Olle Andressoo, Kelli Lehto, Mari Sepp, Maido Remm, Elin Org, Margus Varjak, Tanel Tenson, Triin Laisk, Pille Hallast, Mario Plaas, Reet Kurg, Petri Jaan Lahtvee.

Konverentsil on kavas ka noorteadlaste ja startup-ettevõtete sessioonid. Noorteadlastel on suurepärane võimalus suuliselt oma teadustöö tulemusi esitleda. Sessioonil osalemiseks palume saata eestikeelse ettekande lühikokkuvõtte koos juhendaja soovitusega vabas vormis. Kõik kraadiõppurite juhendajad on oodatud julgustama oma käealuseid osalema.

Startup-ettevõtete sessioon annab võimaluse tutvustada ettevõtte ambitsioonikaid ideid ning innovatiivseid tooteid ja teenuseid erialasele auditooriumile.

Nii noorteadlaste kui startup-ettevõtete sessioonis osalemiseks ootame sooviavaldusi hiljemalt 10. septembril ühingu e-posti aadressil estshg@ebc.ee

Mõlemas sessioonis valituks osutunuid teavitatakse ühingu juhatuse poolt hiljemalt 20. septembril.

Tänavu anname üle ka Eesti InimeseGeneetika Ühingu elutööpreemia!

Osalustasu:

20.07. - 31.08. liikmele 60 eurot, mitteliikmetele 90 eurot

01.09. - 21.09. liikmele 80 eurot, mitteliikmele 110 eurot

22.09. - 26.09. liikmele 100 eurot, mitteliikmele 130 eurot.

Osavõtutasu sisaldab päevast toitlustamist, konverentsi infomaterjale, õhtusööki, ansamblit tantsuks ning transporti Tartust ja Tallinnast Haapsallu ning tagasi.

Konverentsil osalejate majutus on eelbroneeritud hotellides Hestia Hotel Haapsalu Spa, Hotell Kongo, Päeva Villa, broneeringu märksõna „inimesegeneetika”. Majutust broneerides palume teha ühisbroneeringu ning kindlasti lisada juurde maksja andmed.

Soovijaile tagame bussiühenduse Haapsallu nii Tartust kui Tallinnast.

Info busside väljumisest Haapsallu:

TARTU: 30.09. kell 07.00 Vanemuise 46 õppehoone eest.

Väljasõit Haapsalust tagasi Tartusse 01.10. kell 16.30.

TALLINN: 30.09. kell 09.00 Tallinna Tehnikaülikooli Loodusteaduste maja esisest parklast Akadeemia tee 15.

Väljasõit Haapsalust tagasi Tallinnasse 01.10. kell 16.30.

Konverentsile registreerimise lõpptähtaeg on 26. september kell 18.00.

Kohapeal oleme logistilistel põhjustel seadnud osalejate piirarvuks 200, seetõttu soovitame kõigil tulijatel aegsasti registreeruda.  Konverentsile saate registreeruda SIIN!

Tähelepanu!

Vabariigi Valitsuse korraldusega on alates 9. augustist 2021 kõigil täiskasvanud külalistel kohustuslik tõendada COVID-19 nakkusohutust.

Konverentsil kohapeal osalejatel tuleb esitada EL digitaalne COVID tõend (QR koodiga), mis kinnitab ühte järgnevaist tingimusest:

• Olen vaktsineeritud COVID-19 vastu ning esitan sellekohase tõendi.

• Olen saanud negatiivse testitulemuse tervishoiuteenuse osutaja poolt läbi viidud antigeeni kiirtestil mitte varem kui 48 tundi tagasi või kuni 72 tundi varem tehtud PCR- testi ning esitan sellekohase tõendi.

• Olen tervenenud COVID-19st mitte varem kui 6 kuud tagasi ning oman sellekohast tõendit.

Konverentsi korraldajad jälgivad Vabariigi Valitsuse korraldusi ning vajadusel teavitavad COVID-19 nakkusohutusega seotud muudatustest.

Kohtumiseni konverentsil!

Eesti InimesegeneetikaÜhingu juhatus

 

Korralduskomisjon