Konverentsid

 

Eesti Inimesegeneetika Ühing on taas korraldamas juba traditsiooniks kujunenud aastakonverentsi, mis sel aastal kannab järjekorranumbrit 24, pakkudes hoolega valitud esinejaid ning ettekandeid.

Eesti Inimesegeneetika Ühingu 24. aastakonverents Pärnus ravispahotellis Tervis (www.spatervis.ee) algab neljapäeval, 29. septembril 2022.a. kell 10.15 ning lõpeb 30. septembril kell 17.00.

Programmi koostamisel on jätkuvalt lähtutud põhimõttest, et ükski esineja pole EstSHG aastakonverentsil vähemalt kaks aastat esinenud.

Sel aastal esinevad: Priit Palta, Kaur Alasoo, Reedik Mägi, Toomas Toomsoo, Tõnis Timmusk, Anne Pink, Jaak Kals, Erik Abner, Jaak Truu, Kaarel Adamberg, Karin Kogerman, Tuuli Käämbre ja Maarja Laos. Ettekanded teevad ka konverentsile esitatud teeside põhjal programmikomitee poolt valitud 3 noorteadlast ning selgi aastal tuleb põnev ja värskeid mõtteid pakkuv ettevõtlusmaastiku ja start-up temaatika sessioon.

 

Konverentsi osavõtutasud:

01.07- 20.08 liikmele 80 eurot, mitteliikmele120 eurot

21.08- 18.09 liikmele 95 eurot, mitteliikmele 140 eurot

19.09- 25.09 liikmele 120 eurot, mitteliikmele 165 eurot

Osavõtutasu sisaldab päevast toitlustamist, konverentsi infomaterjale, õhtusööki, ansamblit tantsuks ning transporti Tartust ja Tallinnast Pärnusse ning tagasi.

 

EstSHG aastakonverentsi raames korraldatakse eeskätt noorteadlastele ja kraadiõppuritele suunatud teeside konkurss.

Palume konkursile esitada kas veel avaldamata või kuni 2 aasta eest avaldatud teadustöö. Abstrakti sisu võib maksimaalselt koosneda kuni 500-st sõnast ning peab koos pealkirja, autorite, viidete ja illustreeriva materjaliga mahtuma ühele lehele. Esitamisel palume lähtuda etteantud formaadijuhisest. Teesidega koos võib esitada ühe lihtsama joonise või skeemi, mis peab mahtuma samale lehele. Teesid tuleb saata EstSHG e-maili-aadressile estshg@ebc.ee hiljemalt 08. septembriks 2022.a. 

 

Kohtumiseni konverentsil!

Eesti Inimesegeneetika Ühingu juhatus